Zabawa z Lego Friends nigdy się nie nudzi!

28 października 2022 0 Comments

Wstęp

Firma Lego działa już od 1932 roku. Od tej pory cieszyć się możemy cudownymi zabawkami produkowanymi przez Lego.

Istnieje wiele serii klocków Lego, m.in. Lego Harry Potter, Lego City, Lego Marvel czy Lego Star Wars. Serią dedykowaną specjalnie dla dziewczynek jest Lego Friends.

Lego Friends to mnóstwo przecudownej zabawy! Przeżywaj dziewczęce przygoda razem z bohaterkami Lego Firends! Bohaterki te pełnią przeróżne zawody, dzięki czemu przekaz dla dziewczynek jest jeden: kobiety mogą robić w życiu co tylko sobie wymarzą.

Jakie zestawy czekają na nas w serii Lego Friends? Przekonajmy się!

Moc zabawy z zestawami Lego Friends!

Czy wiecie, że w serii Lego Friends powstał wspaniały „Kalendarz adwentowy”? Dzięki temu kalendarzowi można wprawić się w prawdziwie świąteczny klimat! Jest tu kilka figurek związanych ze świętami, jak renifer czy Pani Mikołajowa.

„Ekologiczna kawiarnia w Heartlake City” to doskonały zestaw, by posmakować kawiarnianego życia. Prowadzona jest tu własna piękna kawiarnia, w której praktykuje się rozwiązania ekologiczne. To doskonała lekcja ekologii dla każdej dziewczynki.

Dla dziewczynek lubiących leśne wyprawy idealny będzie zestaw „Leśny wodospad”. Ten zestaw przeniesie nas do uroczej, leśnej krainy, w której można spotkać małą wiewiórkę.

Fajnym rozbudowanym zestawem jest „Autobus przyjaźni”. To duży bus, w którym znaleźć można różne pomieszczenia, a także zjeżdżalnię. Świetna zabawa murowana!

„Budynki przy głównej ulicy” to naprawdę duży zestaw, który usatysfakcjonuje każdą dziewczynkę. Można się tu bawić w prawdziwe życie miejskie. Taki zestaw jest też doskonałą ozdobą do dziewczęcego pokoju.

Dla dziewczynek, które uwielbiają spędzać czas w kuchni i pomagać swoim mamom, świetny będzie zestaw „Konkurs pieczenia”. Tu można bawić się w cukierników i robić wielkie, piękne torty.

Dla dziewczynek, które lubią magiczne występy, świetnie się nada „Magiczny wóz” – tu można wcielić się w prawdziwą mistrzynię czarów!

Bardzo atrakcyjnym zestawem jest „Domek na Drzewie przyjaźni”. Domek jest naprawdę wspaniały, ma on huśtawkę, zjeżdżalnię, a także wiatrak i lunetę.

A to tylko niektóre zestawy z serii Lego Friends. Odkryj najlepsze zabawki dla małych dziewczynek!